KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17177031

nr 1717 7031

Blandteknik

Jan-Eric Martinsson (1954-1989), figurer. Signerad, daterad -79,89x55 cm, yttermått inklusive ram: 104x71 cm

måndag 18 augusti 2025
kl 20:32:40